Materiály sedacích súprav

Kostry sedacích súprav sú celomasívne BUK alebo BUK v kombinácii s PREGLEJKOU.

Ako výplne sedacích časti  používame STUDENÚ PENU, PRUŽINOVÉ MATRACE, SILIKÓNOVÝ GRANULÁT, VLNOVEC, BUKOVÉ LAMELY. Do sedacích častí sa vkladajú BUKOVÉ LAMELY, VLNOVEC, STUDENÁ PENA alebo PRUŽINOVÉ JADRO matracu.

Máme viac ako 300 druhov látok, ktorých väčšia časť je s AQUACLEAN úpravou. To znamená, že sa dajú čistiť vodou. Všetky naše sedacie súpravy sú už CELOČALÚNENÉ. To znamená, že je možné každú použiť aj v priestore.

Máme viac ako 50 druhov farebných odtieňov kože. Všetky kože sú takzvané zatvorené kože a sú z hovädzieho dobytka. Máme 12 farebných odtieňov nožičiek našich sedacích súprav a to v prevedení dreva alebo kovu.

Zákazník má možnosť si vybrať akúkoľvek látku z našej ponuky látok, prípadne kombináciu látok a koží. Dvojkombinácia látok alebo koží v rovnakej skupine materiálov je bez príplatku.

Máme 8 farebných odtieňov nití, ktoré si zákazník môže vybrať bez príplatku (takzvaná kontrastná niť na sedacej súprave).

Vo vyššej triede našich sedacích súprav používame kvalitné HETTICH kovanie, plynové piesty v úložných priestoroch s doživotnou zárukou. Do rozkladov našich sedacích súprav používame 9 druhov kovaní rozkladov- od základného DELFÍN až po rozklad SEDALIFT, z ktorých väčšina je na každodenné spanie.

Newsletter

Potrebujete odbornú konzultáciu?

Zavolajte nám